Lesní zákoutí
073

Petr Helbich (1929)

Lesní zákoutí, nedatováno

vintage gelatin silver print | 5,6 x 10,6 cm | sign. Helbich

VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč
VYDRAŽENO ZA: 600 Kč