Portrét Jaroslava Vožniaka
111

Jan Saudek (1935)

Portrét Jaroslava Vožniaka, nedatováno

vintage gelatin silver print | 15,9 x 23,5 cm | sign. Jan Saudek, vzadu Jaroslav Vožniak

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 300 Kč