Karlův most
132

Jiří Všetečka (1937 - 2016)

Karlův most, nedatováno

digitální tisk na papíře | 23,5 x 23,5 cm | sign. Jiří Všetečka | rámováno

Jiří Všetečka, Praha světlem tvořená, str. 103, Nakladatelství Jiří Všetečka, Praha, 2013

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 200 Kč