Rozdíl století
027

Jan Beran (1913 - 2003)

Rozdíl století, 1959

vintage gelatin silver print | 17,6 x 21,8 cm | sign. vzadu Jan Beran, opatřeno razítkem Jan Beran

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč