Za manéží
037

Erich Einhorn (1928 - 2006)

Za manéží, 1958

later gelatin silver print | 24 x 27,7 cm | vzadu značeno Erich Einhorn, Za manéží, 1958 | rámováno

ze souboru FOTOGRAFIE 1928-1958

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč