Kaleidoskop I.
041

Gabina Fárová (1963)

Kaleidoskop I., 2003

serigrafie | 60 x 60 cm | sign. Gabina 03 | 11/6 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 9 500 Kč