Pomona
063

Tibor Honty (1907 - 1968)

Pomona, 1956

later gelatin silver print | 29 x 21,2 cm | vzadu značeno Tibor Honty, Pomona, 1956 | rámováno

ze souboru FOTOGRAFIE 1928-1958

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč