Křižovatka
071

Václav Jírů (1910 - 1980)

Křižovatka, 1957

later gelatin silver print | 17,5 x 28,9 cm | vzadu značeno Václav Jírů, Křižovatka, 1957 | rámováno

ze souboru FOTOGRAFIE 1928-1958

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 100 Kč