Na okně IV.
078

Karel Koutský (1965)

Na okně IV., 2006

vintage gelatin silver print | 36,7 x 27,3 cm | sign. vzadu Karel Koutský 2006, značeno autorským razítkem Karel Koutský | 3/6

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč