Paříž - Montmartre
079

Karel Koutský (1965)

Paříž - Montmartre, 2015

vintage gelatin silver print | 27,4 x 36,9 cm | sign. vzadu Karel Koutský 2015, značeno autorským razítkem Karel Koutský | 3/6

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč