Vnitřek plynojemu
095

Alexander Paul (1907 - 1981)

Vnitřek plynojemu, 1935

later gelatin silver print | 29 x 23,5 cm | vzadu značeno Alexander Paul, Vnitřek plynojemu, 1935 | rámováno

ze souboru FOTOGRAFIE 1928-1958

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč