Zastávka
134

Jiří Všetečka (1937 - 2016)

Zastávka, nedatováno

vintage gelatin silver print | 23,7 x 29,1 cm | sign. vzadu Jiří Všetečka

Jiří Všetečka, Všenáprava obrazem, str. 40-41, M. Dostoupil, Praha, 2009

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 300 Kč