Před zrcadlem
027

Stanko Abadžič (1952)

Před zrcadlem, nedatováno

vintage gelatin silver print | 29,2 x 22,9 cm | sign. vzadu Stanko Abadžič

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč