Kolař
034

František Dostál (1938)

Kolař, nedatováno

vintage gelatin silver print | 22,5 x 17 cm | sign. vzadu František Dostál

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 200 Kč