Akt
036

František Dostál (1938)

Akt, nedatováno

vintage gelatin silver print | 16,7 x 22,8 cm | sign. vzadu František Dostál

František Dostál, Fotografie, str. 64, ČCF, Praha, 2014

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 200 Kč