Z divadla
099

Jan Lukas (1915-2006)

Z divadla, nedatováno

vintage gelatin silver print | 24 x 18,1 cm | sign. vzadu Jan Lukas

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč