Tonoucí
124

Ladislav Postupa (1929 - 2016)

Tonoucí, 1985

vintage gelatin silver print, mírně poškozeno | 37,2 x 59 cm | sign. vzadu L. Postupa 1985

Ladislav Postupa, Fotografie, str. 176 – 177, Greisen, Praha, 2010; Ladislav Postupa, nestránkováno, Spektrum, Brno, 1992

Ladislav Postupa, Galerie U Rytíře, Liberec, 2010

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 800 Kč