New York
138

Josef Drahomír Růžička (1870 - 1960)

New York, nedatováno

posthumous gelatin silver print | 37,5 x 27,7 cm | vzadu značeno Josef Drahomír Růžička

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 200 Kč