Josef Sudek
141

Miloš Šindelář (1945)

Josef Sudek, nedatováno

later gelatin silver print | 28 x 20 cm | značeno vzadu Miloš Šindelář

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 100 Kč