Socha sv. Václava
153

Jiří Všetečka (1937 - 2016)

Socha sv. Václava, nedatováno

vintage gelatin silver print | 30 x 26,5 cm | vzadu opatřeno razítkem Foto Ing. Jiří Všetečka | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč