Osudy židovské Prahy
154

Jiří Všetečka (1937 - 2016)

Osudy židovské Prahy, nedatováno

vintage gelatin silver print | 39 x 40 cm | sign. vzadu Jiří Všetečka | rámováno

Jiří Všetečka, Pražský chodec, nestránkováno, Nakladatelství Martin Dostoupil, Praha, 2011; Jiří Všetečka, Praha světlem tvořená, str. 77, Nakladatelství Jiří Všetečka, Praha, 2013

Jiří Všetečka - Pražský chodec, Pražský Hrad, Praha, Česká republika, 2008

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč