<x
Taneční figura
156

Wallery

Taneční figura, nedatováno

vintage gelatin silver print | 22,9 x 17,4 cm | sign. Walery Paris

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč