>x
Portfolio MG Kladno, 12 ks
001

Portfolio MG Kladno, 12 ks, 1989

různé techniky, původní přebal, offset print medailonky autorů | různé rozměry | signováno | Edice 13 ks

PROVENIENCE
Získáno z pozůstalosti fotografa Ladislava Rosíka.

Sestaveno z prací fotografů Zdeňka Tmeje, Václava Chocholy, Viléma Reichmanna, Ľuba Stacha a dalších.

VYVOLÁVACÍ CENA: 18 000 Kč

neděle 29. března 2020

24.3. - 29.3. 2020