Kreslení
011

Gabina Fárová (1963)

Kreslení, 2018

vintage gelatin silver print | 44,5 x 35,5 cm | sign. Gabina 2018 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč

neděle 29. března 2020

24.3. - 29.3. 2020