Maya
016

Alexander Hackenschmied (1907 - 2004)

Maya, nedatováno

later gelatin silver print | 19,2 x 24,5 cm | sign. vzadu Alexander Hammid

VYVOLÁVACÍ CENA: 14 000 Kč

neděle 29. března 2020

24.3. - 29.3. 2020