Rita
018

Alexander Hackenschmied (1907 - 2004)

Rita, nedatováno

later gelatin silver print | 18,7 x 23,3 cm | sign. Alexander Hammid

Alexandr Hackenschmied, str. 72, Fototorst, Praha, 2000

VYVOLÁVACÍ CENA: 4 500 Kč

neděle 29. března 2020

24.3. - 29.3. 2020