Zrezivělý plech - Venuše
025

Antonín Gribovský (1933 - 1989)

Zrezivělý plech - Venuše, nedatováno

vintage gelatin silver print, mírně poškozeno | 37,4 x 26,5 cm | sign. vzadu Gribovský Ant., opatřeno autorským razítkem Antonín Gribovský, Velvyslanectví Československé socialistické republiky Bruxelles, razítko Sbírka Peter Dressler

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 500 Kč

neděle 29. března 2020

24.3. - 29.3. 2020