Z cyklu Čas trvá
026

Jaromír Funke (1896 - 1945)

Z cyklu Čas trvá, 1932

later gelatin silver print, mírně poškozeno | 30 x 23 cm | vzadu značeno Jaromír Funke Z cyklu Čas trvá 1932

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 700 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč

neděle 29. března 2020

24.3. - 29.3. 2020