Portrét I.
033

Jaromír Funke (1896 - 1945)

Portrét I., 1925

vintage gelatin silver print, poškozená originální autorská pasparta | 21,4 x 22,9 cm | sign. Funke 25

VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč

neděle 29. března 2020

24.3. - 29.3. 2020