Konvolut Voskovec a Werich, 2 ks
091

Karel Hájek (1900 - 1978)

Konvolut Voskovec a Werich, 2 ks, nedatováno

posthumous gelatin silver print | různé rozměry | vzadu značeno K. Hájek

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 200 Kč

neděle 29. března 2020

24.3. - 29.3. 2020