Po vernisáži
093

Václav Chochola (1923 - 2005)

Po vernisáži, 1983

vintage gelatin silver print, mírně poškozeno | 12,1 x 17,6 cm | sign. vzadu Václav Chochola 83

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč

neděle 29. března 2020

24.3. - 29.3. 2020