Staroměstská věž Karlova mostu
103

Zdenko Feyfar (1913 - 2001)

Staroměstská věž Karlova mostu, nedatováno

vintage gelatin silver print | 28,9 x 15,2 cm | sign. vzadu Z. Feyfar

VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč

neděle 29. března 2020

24.3. - 29.3. 2020