Na cestě
104

Bohdan Holomíček (1943)

Na cestě, nedatováno

vintage gelatin silver print | 17 x 25,5 cm | značeno na paspartě B. Holomíček

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 700 Kč

neděle 29. března 2020

24.3. - 29.3. 2020