Definice Hané
109

Antonín Gribovský (1933 – 1989)

Definice Hané, nedatováno

vintage gelatin silver print | 10,7 x 23 cm | sign. vzadu Gribovský s autorskými poznámkami pro publikování

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 200 Kč

neděle 29. března 2020

24.3. - 29.3. 2020