Oba stejně staří
126

Pavel Jasanský (1938)

Oba stejně staří, nedatováno

vintage gelatin silver print | 10,6 x 15,5 cm | sign. Pavel Jasanský

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč

neděle 29. března 2020

24.3. - 29.3. 2020