Portrét
142

Bohdan Holomíček (1943)

Portrét, 1980

vintage gelatin silver print, mírně poškozeno | 17 x 22,5 cm | sign. Bohdan H., opatřeno popisem autora

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 800 Kč

neděle 29. března 2020

24.3. - 29.3. 2020