Struktury I.
143

Miloš Koreček (1906 - 1989)

Struktury I., nedatováno

vintage gelatin silver print | 23,8 x 18 cm | sign. vzadu Miloš Koreček, opatřeno razítkem Sbírka Peter Dressler

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč

neděle 29. března 2020

24.3. - 29.3. 2020