Konvolut, 2 ks
151

Miroslav Hucek (1934 - 2013)

Konvolut, 2 ks, nedatováno

vintage gelatin silver print | různé rozměry | vzadu opatřeno autorským razítkem Miroslav Hucek, vzadu značeno M. Hucek

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč

neděle 29. března 2020

24.3. - 29.3. 2020