Květ
155

Ladislav Postupa (1929 - 2016)

Květ, 1978

vintage gelatin silver print, mírně poškozeno | 29,9 x 30 cm | sign. vzadu L. Postupa 1978

Ladislav Postupa, nestránkováno, Spektrum, Brno, 1992

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 200 Kč

neděle 29. března 2020

24.3. - 29.3. 2020