Pražské panorama
172

Zdenko Feyfar (1913 - 2001)

Pražské panorama, nedatováno

vintage gelatin silver print | 12,7 x 22,7 cm | sign. vzadu Z. Feyfar, opatřeno autorským razítkem Foto - Feyfar

VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč

neděle 29. března 2020

24.3. - 29.3. 2020