Maya
215

Alexander Hackenschmied (1907 - 2004)

Maya, nedatováno

later gelatin silver print | 13 x 13 cm | sign. vzadu na paspartě Alexander Hammid | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 100 Kč

neděle 29. března 2020

24.3. - 29.3. 2020