Procházka
239

Karel Otto Hrubý (1916 - 1998)

Procházka, nedatováno

vintage gelatin silver print | 38,3 x 29,8 cm | sign. vzadu K. O. Hrubý, opatřeno razítkem Sbírka Peter Dressler

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 300 Kč

neděle 29. března 2020

24.3. - 29.3. 2020