LIBENSKÝ - BRYCHTOVÁ
HLAVA, 1957-1993
tavené sklo, v. 34 cm
Dotaz na cenu
KAREL CHABA
VÝHLÍDKA, 1996
olej na plátně, 100 x 70 cm
Dotaz na cenu
MICHAL GABRIEL
JEZDEC, 2014
bronz, v. 39 cm
Dotaz na cenu
JOSEF ŽÁČEK
BEZ NÁZVU, 1991
olej na plátně, 110 x 90 cm
Dotaz na cenu
FRANTIŠEK SKÁLA
NEPOPULÁRNÍ TLOOUŠTÍK, 1991
dřevo, sklo, polychromie, 100 x 75 cm
Dotaz na cenu
MARIAN PALLA
ŘEKA CO TEČE DO MOŘE, 70. léta
kombinovaná tech. na plátně, 72 x 108 cm
Dotaz na cenu
VLADIMÍR SKREPL
ONA A JÁ, 2000
akryl na plátně, 55 x 73 cm
Dotaz na cenu
MICHAL SINGER
LETNÍ STUDIO, nedatováno
olej na plátně, 100 x 150 cm
Dotaz na cenu
neděle 7. června 2015 od 16.00 hodin
úterý 2. června - sobota 6. června 2015