Restaurace na Žofíně
429

František Dostál (1938)

Restaurace na Žofíně, nedatováno

vintage gelatin silver print | 17 × 23,1 cm | sign. vzadu František Dostál

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
PRODÁNO ZA: 1 250 Kč