Chlapec
527

Alexander Hackenschmied (
1907 – 2004)

Chlapec, nedatováno

vintage gelatin silver print, karton | 24,6 × 19,6 cm | sign. vzadu A. Hammid

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno z pozůstalosti autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 25 000 Kč