Pražské příběhy
545

František Dostál (1938)

Pražské příběhy, nedatováno

vintage gelatin silver print | 27 × 37,2 cm | sign. vzadu František Dostál

Revue Art 2/15, str. 72, Prague Auctions, Praha, 2015

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 100 Kč