Zátiší
562

Jan Reich (1942 – 2009)

Zátiší, 2008

vintage gelatin silver print | 30 × 24 cm | sign. Reich 2008 | rámováno

Revue Art 2/15, str. 75, Prague Auctions, Praha, 2015

VYVOLÁVACÍ CENA: 13 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 20 000 Kč