Pracovní stůl
004

Ladislav Emil Berka (1907 - 1993)

Pracovní stůl, nedatováno

later gelatin silver print | 28,8 x 21,5 cm | sign. vzadu L. E. Berka, opatřeno autorským razítkem L. E. Berka a razítkem Sbírka Peter Dressler

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč