Rukavice
008

Ladislav Emil Berka (1907 - 1993)

Rukavice, nedatováno

later gelatin silver print | 20,1 x 29,4 cm | sign. vzadu L. E. Berka, opatřeno autorským razítkem L. E. Berka a razítkem Sbírka Peter Dressler

Cesty československé fotografie, str. 76, Svoboda, Praha, 1989; Česká fotografie 20. století, str. 63, Kant, UMPRUM, Praha, 2009

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč