Akt
015

František Dostál (1938)

Akt, nedatováno

vintage gelatin silver print | 21,8 x 16,6 cm | sign. vzadu František Dostál

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 600 Kč